Oznamy

Čakajfest 2016

1220 | | |

Tento rok začne písať Čakajfest svoju tretiu kapitolu. Nakoľko Vám návštevníkom chceme ponúknuť len to najlepšie, budeme sa snažiť využiť naše skúsenosti

fest

"aktualizované 28. 6. 2016"

 

Predpredaj bol spustený, pričom predpredajné miesta sú:

 • Obecný úrad Čakajovce, kontaktná osoba Milan Greguš, tel. č. 0905 797 675,
 • Potraviny Libuša Macháčová – Čakajovce,
 • Potraviny Krajanec – Čakajovce,
 • Ing. Daniel Mako – Čakajovce, tel. č. 0903 260 771,

 

Čakajfest 2016 - 9.7.2016 (sobota)
Tento rok začne písať Čakajfest svoju tretiu kapitolu. Nakoľko Vám návštevníkom chceme ponúknuť len to najlepšie, budeme sa snažiť využiť naše skúsenosti z predošlých ročníkov a ponúknuť overený formát kapiel a účinkujúcich a oproti predchádzajúcim ročníkom ešte lepšiu kvalitu služieb a komfortu. Tí, čo na Čakajfeste ešte neboli a chceli by vedieť, čo môžu očakávať prezradíme, že sú to vlastne vystúpenia rôznych kapiel a interpretov, hlavne v štýle ľudovej hudby, ktoré hrajú do tanca a aj na počúvanie, každému podľa chuti. Čakajfest prebieha v priestoroch oploteného areálu futbalového ihriska OFK Čakajovce, pričom „stage“ je postavený na trávnatej ploche futbalového ihriska, priamo oproti tribúne. Vystúpenia sú vyplnené tombolou s veľmi zaujímavými a atraktívnymi cenami. Na tomto ročníku budú k dispozícii aj dva veľkokapacitné stany, z ktorých si môžu návštevníci vychutnať dokonalý kultúrny zážitok aj v prípade nepriaznivého počasia. Ak k tomu pripočítame kapacitu tribúny, každý návštevník by mal mať aj svoje pohodlie. Samozrejmosťou sú predajcovia teplých a studených jedál a taktiež rôznych alko a nealko nápojov, s ešte väčšou kvalitou ponúkaných služieb. Na bezpečnosť podujatia, tak ako po iné roky, bude dohliadať SBS. Na tomto ročníku budú účinkovať nasledovné kapely a interpreti, ktoré Vám v týchto riadkoch trochu priblížime:

Profil
Túto kapelu nie je potrebné obzvlášť predstavovať, nakoľko je v našich končinách dostatočne známa, pretože pochádza z neďalekej obce Horné Obdokovce. Na hudobnej scéne je už 40 rokov. Ako jediná zo všetkých účinkujúcich hrala na oboch predchádzajúcich ročníkoch.

Jožka Černý
Je jeden z najznámejších českých spevákov ľudových piesní, označovaný za kráľa ľudových piesní. V roku 1987 získal Zlatú platňu Supraphonu, rovnako niekoľko ďalších zlatých platní, ako aj platinovú platňu.

Akord
Hudobná skupina z Červeného Kameňa, ktorá za 25 rokov svojej hudobnej činnosti vydala už niekoľko albumov.

Janissa Band
Vlastným menom Jana Šimková, ktorá sa venuje spevu hlavne filmových a muzikálových piesní.

Novinkou oproti minulému roku bude skorší začiatok akcie a to od 18.00 hod. V tejto sekcii budeme postupne dopĺňať ďalšie aktuálne informácie, ktoré by mohli byť pre Vás zaujímavé. V prípade, ak máte na nás otázky, podnety, tipy, postrehy a nápady, môžete ich zasielať na e-mailovú adresuTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Informácie pre sponzorov a partnerov
Zároveň chceme dať do pozornosti, že máme záujem privítať aj nových partnerov a sponzorov, ktorí by chceli spojiť svoje meno, resp. značku produktu s týmto podujatím, či už formou finančného príspevku, poskytnutím služby alebo daru do tomboly. Každý partner podujatia dostane VIP vstupenky (v počte podľa hodnoty sponzorského daru), na základe ktorých bude mať okrem iného voľný vstup do VIP stanu s občerstvením vo forme švédskych stolov, kde sa samozrejme môže stretnúť aj s účinkujúcimi. Taktiež bude mať takýto partner aj možnosť umiestniť svoj banner priamo na podujatí, ďalej logo alebo obchodné meno, resp. názov produktu bude uverejnené v printovom médiu, na reklamných pútačoch a taktiež na internetovej stránke propagujúcej toto podujatie. Po prvotnom impulze na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Vás organizačný výbor skontaktuje a dohodne detaily.

S pozdravom,

Organizačný výbor.

 

Aktuálny zoznam cien v tombole bez zohľadnenia poradia (ceny sa postupne dopĺňajú):
 • Mobilná klimatizácia,
 • LED TV,
 • rôzne domáce kuchynské spotrebiče (viac cien),
 • čistička vzduchu,
 • odvlhčovač MIDEA,
 • výrobok od umeleckého kováča,
 • rôzne poľnohospodárske produkty,
 • obývačková stena,
 • balenie poplastovaného pletiva (25 m),
 • darčekové koše (viac podobných cien),
 • balíček drogérie,

 

Generálni partneri a organizátori:

 

A.C.T. NITRA, s.r.o. Obec Čakajovce OFK Čakajovce
act cakav fut

 

Akciu ďalej podporili:

Kontaktné údaje

Obecný úrad
Čakajovce 58
951 43 Slovensko
mobil: 0905 797 675
telefón: 037 779 3790
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Úradné hodiny

Pondelok  8:00 – 11:30 12:00 – 16:00
Utorok      nestránkový deň
Streda       8:00 – 11:30 12:00 – 17:00
Štvrtok      nestránkový deň
Piatok       8:00 – 11:30 12:00 – 15:00
Sobota      -
Nedeľa      -