Archív oznamov

Kyberšikana

2767 | | |

Kyber-šikanovanie sa môže odohrávať formou opakovaného a úmyselného prenasledovania, vydierania, obťažovania, ohovárania, znevažovania, či vyhrážania sa pomocou nástrojov informačno-komunikačných technológií (mobilov, tabletov, počítačov)..


V nižšie uvedenom informačnom materiáli nájdete informácie, ktoré Vám môžu pomôcť v prípade, ak sa Vás alebo Vášho okolia téma kyberšikanovania bezprostredne dotýka, alebo si jednoducho chcete zvýšiť povedomie o tejto vážnej spoločenskej problematike. Nájdete tu odpovede na základné otázky, aj informácie o tom, aké sú Vaše možnosti v prípade, že Vy alebo niekto z Vašich blízkych je obeťou kyberšikanovania. Zároveň v ňom nájdete dôležité kontakty a rady, ktoré Vám môžu pomôcť rozhodnúť sa ako ďalej.

Na tomto mieste sme tému kyberšikanovania pre Vás spracovali zo všeobecného hľadiska, ale aj vo vzťahu k špecifickej skupine – deti a mládež, so zámerom poskytnúť Vám prehľad a užitočné informácie o tomto neželanom jave. Preto by sme Vás radi povzbudili k tomu, aby ste sa nás nebáli osloviť s cieľom bezplatnej osobnej konzultácie. V rámci osobného kontaktu Vám poskytneme základné informácie a nasmerujeme Vás na subjekty, ktoré Vám poskytnú potrebnú pomoc a podporu.

Podrobnejšie informácie si môžete v pozrieť v nasledovnej brožúre:

xls Brožúra Kyber-šikanovanie

Kontaktné údaje

Obecný úrad
Čakajovce 58
951 43 Slovensko
mobil: 0905 797 675
telefón: 037 779 3790
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Úradné hodiny

Pondelok  8:00 – 11:30 12:00 – 16:00
Utorok      nestránkový deň
Streda       8:00 – 11:30 12:00 – 17:00
Štvrtok      nestránkový deň
Piatok       8:00 – 11:30 12:00 – 15:00
Sobota      -
Nedeľa      -