Diskusia
×

Výstrahy

Len registrovaní užívatelia môžu vložiť príspevok. Prosím, prihláste alebo registrujte sa.
Obcan
Dobrý deň pán starosta, už dlhý čas je sľúbené detské ihrisko pre všetky deti v obci a ja a chcem spýtať, kedy ten sľub bude dodržaný? Keď sa pozriem na všetky miesta, kde by sa naše deti mohli hrať a vykonávať spoločné aktivity,tak vždy sa nájde problém, kvôli ktorému sa tam nemôžu ísť naše deti hrať. Pozriem sa na zničené asfaltové ihrisko a vidím len veľkú kopu odpadu, potrhané ploty a bránky. Multifunkčné ihrisko je plne rómskych detí, ktoré si ani nevypýtali povolenie používať ho, len prelezú bránu a hrajú sa. Potom sa čudujete, že je z časti aj zničené. Futbalový štadión je väčšinu času zamknuté, ale ak je aj náhodou otvorené pre verejnosť tak sa tam rozutekajú naši detskí spoluobčania a naše deti sa tam boja ísť, pretože im nadávajú a privlastňujú si napr. futbalové brány.
Z mojej strany už všetko,ale chcem aby ste videli všetko a vedeli o všetkom o čom neviete.:)

nedeľa, 14. august 2016
obcan
Pán starosta vo vašom dávnejšom príspevku píšete, že na pozemku ktorý patrí obci sa už začalo pracovať na detskom ihrisku a že tam budu chodník aj lavičky. v závere článku píšete, že tam možno budú chodníky aj lavičky. Chcem sa teda spýtať, lebo už tomu nerozumiem, budú tam tie lavičky či nie, lebo koniec článku odporuje jeho začiatku. Viete vôbec o čom hovoríte? A prečo vlastne sa robí nové ihrisko, keď dobré bolo a zničilo sa a urobila sa z neho skládku hnijúceho odpadu? Ďalej hovoríte, že to nové robíte preto, lebo zarastený pozemok burinou nerobil dobrý dojem pri vstupe do obce... Hmm...Vstup do obce je odkedy vedľa rieky? A tá skládka odpadu na asfaltovom zničenom ihrisku, kde sa vyhadzuje zhnitá zelenina, rozbité chlievy a pokosená tráva a behajú potkany robí dobrý vstup do obce? To, čo bolo dobré sa vedome zničilo. Vidíte deti hrať sa v tejto obci spolu? Na zelenom ihrisku určite nie, multifunkčné obsadzujú rómske páriky, ktoré si z neho urobili posedenie a tam pijú a rozbíjajú fľaše, trhajú ploty. Kde sa decká v tejto obci hrajú? Prišli sme sem pred pár rokmi a tu stále niet kam ísť, jedine chodiť po cestách.

streda, 03. august 2016
Peter Bojda
80. výročie futbalu v Čakajovciach bolo aj stretnutie rodákov, priateľov po desiatkach rokov, uctenie si práce všetkých, čo niečo vykonali pre Čakajovce.

sobota, 25. jún 2016
OBYVATEL
Chcem sa spýtať kde je to dávno sľubované detské ihrisko vedľa kynologického klubu. Starosta na čo čakáte na zimu?

streda, 01. jún 2016
david
Dobrý Deň stratil sa nám psík yorkshirský terier ..nevidel ho niekto prosím?

nedeľa, 20. marec 2016
 
Powered by Phoca Guestbook

Kontaktné údaje

Obecný úrad
Čakajovce 58
951 43 Slovensko
mobil: 0905 797 675
telefón: 037 779 3790
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Úradné hodiny

Pondelok  8:00 – 11:30 12:00 – 16:00
Utorok      nestránkový deň
Streda       8:00 – 11:30 12:00 – 17:00
Štvrtok      nestránkový deň
Piatok       8:00 – 11:30 12:00 – 15:00
Sobota      -
Nedeľa      -