Kopanie penált

V sobotu 20.08.2022 sa na futbalovom ihrisku v Čakajovciach konal futbalový turnaj vekovej kategórie U8 a zároveň súťaž v kopaní penált. Na akcii sa zúčastnili 4 družstvá malých futbalistov a na koniec sa konala súťaž v kopaní penált, ktorej oficiálny názov je: „Kopni si penaltu a nie do autobusovej zastávky“.

Akcia bola veľmi vydarená a aj počasie nám prialo. V areáli OFK Čakajovce sa v sobotu doobeda stretlo približne 200 ľudí, ktorí fandili malým futbalistom z obcí : Výčapy – Opatovce, Lužianky, Rišňovce a Čakajovce. Turnaj vyhrali malí futbalisti z obce Výčapy – Opatovce. Na druhom mieste skončili malí futbalisti z obce Čakajovce. Tretie boli Lužianky a na štvrtom mieste skončili Rišňovce. Všetci zúčastnení dostali medailu za umiestnenie. Družstvá dostali za umiestnenie pohár a diplom. Najlepší hráč, brankár a strelec boli ocenení krásnymi soškami. Najlepší strelec v súťaži kopania penált bol ocenený pohárom. Všetci malí futbalisti dostali množstvo sladkostí a nakoniec im jeden zo sponzorov podujatia zabezpečil čerstvú pizzu. Účastníci tejto akcie sa nakoniec zhodli na tom, že akcia bola vydarená a malo by sa v budúcnosti v tejto tradícii pokračovať. Za Obec Čakajovce, za OFK Čakajovce a tiež za NSK by som sa chcel všetkým zúčastneným poďakovať za účasť. NITRIANSKEMU SAMOSPRÁVNEMU KRAJU a ostatným sponzorom by som chcel poďakovať za finančné a tiež materiálne dary. Poďakovanie patrí aj organizátorom a všetkým zúčastneným členom OFK Čakajovce.

Fotogalériu zo spomínanej akcie si môžete pozrieť nižšie...